Zmień język

NOWA IDENTYFIKACJA WIZERUNKOWA STEROWNIKA SC-S

Mimo kończącego się roku, odczuwalnej atmosfery świąt i podsumowań – my nie zwalniamy tempa. Właśnie zakończyliśmy prace związane z projektowaniem wykrojnika pod nowe opakowanie dla naszego sztandarowego produktu – sterownika SC-S z serii Speed Control.

Zależało nam, aby opakowanie było przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne dla naszych urządzeń. Dlatego też w projekcie uwzględniliśmy grubszą tekturę oraz wypełnienie stabilizujące. W nowych opakowaniach, sterownik będzie sztywno umocowany i odseparowany od czujnika i materiałów montażowych. Na czujnik i kołki montażowe zaprojektowaliśmy osobą przegrodę. Zdecydowaliśmy się również na zamknięcie konfekcyjne, które umożliwia łatwe, wygodne, ale przede wszystkim – wielokrotne otwieranie i zamykanie kartonu.

Obecnie projekt szablonu trafił do grafików, którzy przygotowują wizualizację graficzną nowego opakowania.

Sterownik SC-S jest pierwszym urządzeniem z naszej oferty, które otrzyma dedykowane opakowanie. Jest ono niezbędne do nadania produktowi międzynarodowego numeru w systemie EAN-13, dzięki czemu będziemy mogli z powodzeniem wprowadzić urządzenie do sieci handlowych.

W przyszłym roku, w ramach globalizacji sprzedaży, planujemy również odświeżenie instrukcji obsługi oraz projekt katalogu naszych produktów.

SC-S box


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: