Zmień język

29 czerwca 2024 roku, Pan Paweł Gulewski, Prezydent Torunia, oficjalnie zamknął 22. edycję Międzynarodowego Festiwalu Tofifest. Kujawy i Pomorze. Festiwal ten jest jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych w regionie, przyciągającym co roku setki miłośników kina oraz twórców z całego świata.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod wieloma względami. Przez cały czas trwania festiwalu widzowie mieli okazję zobaczyć szeroki wachlarz filmów, od produkcji niezależnych po największe hity kinowe. Program festiwalu obfitował w premiery, pokazy specjalne oraz spotkania z twórcami filmowymi, które stanowiły doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i inspiracji.

Uroczysta gala zamknięcia była pełna emocji i radości. Kulminacyjnym punktem wieczoru był koncert Michała Szpaka pod hasłem „Love is Love”, który poruszył serca wszystkich zgromadzonych. Jego występ był hołdem dla miłości w każdej jej formie, co doskonale współgrało z otwartością i różnorodnością, które są znakami rozpoznawczymi Tofifest.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim nagrodzonym twórcom, których filmy zdobyły uznanie zarówno jurorów, jak i publiczności. Wasza praca i pasja są inspiracją dla nas wszystkich.

Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Organizacja tak dużego festiwalu to ogromne wyzwanie, które nie byłoby możliwe bez wsparcia licznych partnerów, wolontariuszy, sponsorów oraz instytucji. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość bycia częścią tego niesamowitego projektu.

_____

Nota prawna:

Udział przedsiębiorcy ELETOR Sp. z o. o. w międzynarodowym wydarzeniu kulturalnym pn.: “22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST. Kujawy i Pomorze” współfinansowany w ramach projektu pn.: “Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III”.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: