Zmień język

Szanowni Państwo,

często w rozmowach telefonicznych, dopytujecie nas o postępy w pracach w salonie wystawowym. Stąd ten wpis, który trochę przybliży ten temat.

Remont miał trwać kilka tygodni, ale przedłużył się do kilku miesięcy. Miało być kosmetyczne odświeżenie, ale wyszła spora inwestycja, obejmująca kompleksowe dostosowanie do wymogów budowlanych i sanitarno-technicznych. Przed nami ostatnia prosta. Kończymy łazienkę, wstawiamy drzwi, przenosimy meble biurowe i koniec! Koniec remontu, oczywiście – bo dla nas to duża zmiana i nowa jakość pracy. W końcu jest miejsce, żeby pokazać nasze produkty i spotkać się z Państwem.

Na załączonym zdjęciu są trzy panele, na których zaprezentujemy nasze urządzenia w trzech sekcjach: systemy wentylacyjne, żywieniowe i alarmowe.

Widoczne są również wentylatory z firmy #ebm-papst. Są to dwa prototypy, wyprodukowane na zlecenie naszej firmy. Ebm-papst jest niemieckim liderem wśród producentów wentylatorów. Rozmowy, prace i testy nad prototypami zajęły prawie dwa lata. Trwało to relatywnie długo, ale to dzięki nam, koncern zdecydował się wyjść z ofertą dla branży rolnej. Mamy zielone światło do dystrybucji tych wentylatorów na cały świat. To bardzo ważna informacja, ponieważ wprowadzamy na rynek polski wentylatory najwyższej jakości. Zarówno do Klientów w Polsce, jak i zagranicą, będą wysyłane z naszego magazynu te same wentylatory, bez jakichkolwiek odstępstw jakościowych.

Każdy z Państwa będzie miał możliwość zobaczenia wentylatorów przed podjęciem decyzji zakupowej. Oczywiście, jak zawsze, każdy z naszych Klientów będzie mógł liczyć na profesjonalne doradztwo inwestycyjne i pomoc serwisową. Wentylatory nie są dedykowane tylko pod nasze urządzenia – działają z każdym sterownikiem wentylacji spełniającym warunki techniczne.

Pierwsza partia wentylatorów już do nas jedzie. Spodziewamy się dostawy w najbliższy poniedziałek, 3 września. Przygotujemy wówczas ofertę handlową, którą przedstawimy naszym odbiorcom hurtowym i detalicznym.

Salon firmowy Eletor

(C) ELETOR | Zdjęcie salonu od strony biura.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: