Zmień język

Seria Q – siłowniki o krótkich czasach ruchu

Natychmiastowa poprawa warunków pracy

Obracanie i przesuwanie – szybkie i ciche

Nowe siłowniki o krótkich czasach ruchu z serii Q szybko i precyzyjne ustawiają elementy regulacyjne w żądanym położeniu. Dzięki temu przyczyniają się do podwyższenia komfortu oraz pomagają w stworzeniu lepszych warunków pracy.

Szybko działające siłowniki do regulowania przepływu powietrza oraz instalacji wodnych

Nowe siłowniki Belimo o krótkich czasach ruchu otwierają i zamykają przepustnice powietrza oraz zawory z dużą prędkością i prawie bezgłośnie, zarówno w obiegach grzewczych i chłodniczych, instalacjach wentylacyjnych, jak i wyciągowych. Dzięki temu, świeże powietrze natychmiast dociera do pomieszczeń produkcyjnych, laboratoriów, czy innych ważnych obszarów. Wytrzymałe silniki, przekładnie oraz obudowy gwarantują zwiększoną żywotność – nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Automatyczne ograniczenie prądu w stanie spoczynkowym, a także innowacyjna blokada napędu minimalizują zużycie energii.

Szeroki wybór z możliwością indywidualnego dostosowania

Siłowniki o krótkim czasie ruchu są dostępne w wersjach obrotowej oraz liniowej, ze sterowaniem zamknij/otwórz lub analogowym. Obecnie oferujemy też siłowniki programowalne. Dzięki nim można dostosować czas ruchu, moment obrotowy, zakres roboczy i sygnał pomiarowy do indywidualnych potrzeb. Na życzenie, kable, adaptery profilowane, zaciski oraz etykieta mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań. Urządzenia te obsługuje się dokładnie tak samo, jak wszystkie inne siłowniki Belimo, dlatego ich użytkowanie nie wymaga specjalnego przeszkolenia.

Serie produktów i dane techniczne


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: