Zmień język

Motyw x Akcja = Motywacja

“Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki”

Jack Canfield

Do napisania tego wpisu skłonił nas e-mail od jednego z naszych Czytelników. Poniżej przedstawiamy jego treść (zachowano oryginalną pisownię).

Witam Państwa !
Do napisania do Was zainspirował mnie wpis na facebooku o Państwa początkach w garażu. Jestem szczery uznania dla sukcesu, który udało się Państwu osiągnąć. Dzisiaj jestem w sytuacji podobnej do Państwa z 2005 roku. Podczas uruchamiania własnej działaności stanąłęm w martwym punkcie za sprawą przepisów dotyczących wprowadzania produktów na rynek, tj. wszystkich wymogów dotyczących znakowania wyrobów znakiem CE. Wymogi i ceny badań na tyle skutecznie ostudziły mój zapał, że w tym momencie myślę nad zawieszeniem dalszych działań. Postanowiłem do Państwa napisać w nadziei otrzymania wskazówek jak Państwo radziiliście sobie/radzicie z zagadnieniami spełniania tych wymogów . Trudno mi sobie wyobrazić w jaki sposób mikrofirma chcąca mieć chociaż dwa/trzy urządzenia w swoim portfolio powinna podejść do tematu. Będę Państwu wdzięczny za wszelkie wskazówki, przemyślenia itp. które pomogą w rozwoju mojej działalności.
Jeszcze raz łączę wyrazy uznania.
z poważaniem
(Imię i Nazwisko do wiadomości redakcji)

Wielokrotnie, w naszej pracy, dzieliliśmy się naszą wiedzą i spostrzeżeniami. Czasami, dzień pracy składał się z kilkunastu telefonów w ramach doradztwa posprzedażowego, którego wymierną korzyścią dla nas była satysfakcja. Doba niemiłosiernie nie chciała poszerzyć się o kilka godzin, więc zaczęło brakować czasu na rzeczy istotne dla rozwoju firmy. Niedokończone projekty zalegały półki, a w nas rosła frustracja, że nie możemy wszystkiego ogarnąć w danym nam czasie.

Pewnego rodzaju rozwiązaniem tego problemu jest niniejszy blog. Postanowiliśmy wykorzystać go również jako narzędzie do komunikowania się z Wami w sposób publiczny i dostępny. Pytania, które zadawaliście nam przez telefon, znajdą odpowiedzi również w tym miejscu, w ramach naszego nowego projektu Akademia ELETORaFAQ (ang. Frequently Asked Questions).

W “Akademii ELETORa” pojawią się wpisy dotyczące obsługi naszych urządzeń, doradztwa technicznego i biznesowego oraz porad o charakterze motywacyjnym.

W liście naszego Czytelnika pojawiło się kilka zagadnień, na które trudno odpowiedzieć w jednym poście. Dlatego też, na łamach tego bloga, pojawi się kilka różnych wpisów o tematyce dotyczącej treści listu. Pod każdym postem będzie również możliwość skomentowania wpisu i oczywiście możliwość podzielenia się swoją wiedzą w danym temacie.

Na początku, będziemy chcieli przybliżyć Wam tematykę CE. Powstaną również artykuły na tematy związane z organizacją pracy w domu, rozpoczęciem działalności, motywacją do pracy oraz mnóstwo wpisów dotyczących naszych produktów – ich montażu, użytkowania i rozwiązywania najczęściej występujących problemów. Będziemy dzielić się z Wami również naszymi planami biznesowymi oraz autorskimi propozycjami rozwiązań technologicznymi.

P.S. Drogi Czytelniku, dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie listu do nas. To bardzo wiele dla nas znaczy. Jest to dla nas sygnał, że nie piszemy w próżnię, tylko trafiamy do właściwych ludzi. Pozytywny odzew ze strony naszych Klientów i Czytelników jest dla nas nieocenioną motywacją.

Fot. Internet.

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: