Zmień język

Zaproszenie na ELETOR CUP 2020

Już za miesiąc, po raz drugi, na hali sportowej w Zbicznie odbędzie się turniej piłkarski, którego ELETOR będzie sponsorem tytularnym.

Zagra 12 drużyn o puchar Magdalena Golubska Wójt Gminy Zbiczno. Więcej znajdziecie na stronie organizatora – klubu piłkarskiego ŻAK ZbicznoPiotrek Kwaśniewski, prezes klubu, świetnie opisał szczegóły.

My natomiast, serdecznie Was zapraszamy, żebyście byli z nami w ten czas. Tego dnia rozpoczynamy świętowanie 15. rocznicy urodzin firmy ELETOR. To jedyne i oficjalne zaproszenie, nie wysyłamy żadnych innych zaproszeń, bo chcemy w ten wyjątkowy dzień być z ludźmi, którzy przyjadą na turniej do Zbiczna, bo chcą, a nie muszą lub wypada. 

Będzie duży tort, mnóstwo balonów i kilogramy krówek ciągutek, do tego tony uśmiechu, pozytywnej energii, zdrowej, przyjaznej rywalizacji fantastycznych młodych piłkarzy i wesołego dopingu z trybun.

Turniej odbędzie się w przeddzień 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego będzie okazją wsparcia do puszek.

Zaczynamy od godz. 9.00, 11 stycznia 2020 roku na hali sportowo-widowiskowej w Zbicznie.

Serdecznie zapraszamy.

P.S. Pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=LDPxPZFo88A możecie zobaczyć jak było podczas turnieju ELETOR CUP 2019.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: