Zmień język

Szanowni Państwo,

dziś (11/03/2019) otrzymaliśmy informację od Klienta, że na polskim rynku krążą opinie, że kończymy sprzedaż sterowników.
Nieprawdą jest, że rezygnujemy z produkcji sterowników. Chociaż cieszy nas ta informacja, bo jest dla nas sygnałem, że stanowimy realną konkurencję dla dużo większych od nas producentów. Jesteśmy również zadowoleni z Państwa czujności i sprawdzenia informacji u źródła.

Pierwszy sterownik, Eletor Premium, wyszedł z naszego zakładu w 2005 roku. Do chwili obecnej, ilość sprzedanych sterowników i szaf sterowniczych pozwoliłaby na płynną wentylację 1 miliona sztuk tuczu wieprzowego w czasie rzeczywistym! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na naszych sterownikach pracuje bardzo wiele hodowli w Polsce i nasze zniknięcie z rynku lub tylko rezygnacja z kluczowych produktów zrobiłaby dużo zamieszania i strat wśród producentów trzody chlewnej. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane nam zaufanie i czujemy się w obowiązku do coraz lepszej obsługi naszych Klientów. Naszym celem jest dostarczenie Państwu nie tylko wysokiej jakości urządzeń, ale również zapewnienie szybkiego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Nasze sterowniki do kontroli klimatu wewnątrz pomieszczeń inwentarskich są intuicyjne w obsłudze i dopracowane do perfekcji. Żywotność jednego, prawidłowo zamontowanego i eksploatowanego urządzenia, przekracza 10 lat. Bardzo duża sprzedaż na rynek polski generuje wysoki efekt skali, co pozwala nam zaproponować sterowniki w dobrych cenach. Jesteśmy również otwarci na Państwa oczekiwania funkcjonalne, które szybko wdrażamy w aktualizacjach oprogramowania. Nasi Klienci mają również łatwy dostęp do profesjonalnego doradztwa technicznego. Nasze plany produkcyjne tworzymy z myślą o naszych odbiorcach, nigdy o konkurencji. Tworzymy własną wartość intelektualną. To cały sukces firmy ELETOR.

Reasumując, ELETOR jest stabilną i bezpieczną polską firmą, która dynamicznie się rozwija. Oprócz sterowników, projektujemy i produkujemy urządzenia peryferyjne oraz sprzedajemy wysokiej jakości produkty komplementarne – takie jak aparatura marki Belimo czy wentylatory rolnicze marki ebm-papst.

Źródło: ELETOR


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: