Zmień język

Z przyjemnością informujemy, że przedstawiciele spółki ELETOR, na zaproszenie Executive Club, wezmą udział w II edycji konferencji AGROBIZNES 4.0, która odbędzie się 18 marca 2020 r. w Warszawie, w Hotelu Bristol.

Executive Club jest organizacją biznesową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.

Klub inspiruje, integruje elity biznesowe, pomaga identyfikować potrzeby liderów zarządzania oraz służy budowaniu relacji i rozwojowi polskiego biznesu. Jest to pierwsza i największa organizacja o takim profilu w Polsce, o ugruntowanej pozycji, zbudowanej w oparciu o współpracę z najważniejszymi podmiotami rynkowymi z kraju i z zagranicy.

Celem konferencji AGROBIZNES 4.0 jest debata o rozwiązaniach i technologiach, które dynamicznie wkraczają do agrobiznesu. Zaproszone grono przedstawicieli branży spróbuje wypracować odpowiedzi na pytania związane z perspektywami rozwoju sektora. Poznamy najnowsze innowacje, których wdrożenie jest niezbędne do sukcesywnego rozwijania przedsiębiorstwa w dobie rosnącej konkurencyjności.

Wśród tematów panelowych, największe zainteresowanie przedstawicieli spółki ELETOR, budzi przyszłość w agrobiznesie, bowiem tematyka ze spektrum „smart agriculture” leży w zakresie działań operacyjnych i badawczych naszej jednostki.

Agrobiznes 4.0


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: