Zmień język

Szanowni Państwo,

w tym roku planowana przerwa wakacyjna w firmie ELETOR przypada na okres od 28 lipca do 18 sierpnia włącznie. Ostatnie paczki, przed urlopem, wyjadą z naszego zakładu 27 lipca. Wracamy do pracy 20 sierpnia.

Zamówienia

Zamówienia w okresie wakacyjnym przyjmowane będą jedynie w formie elektronicznej poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub sklep internetowy. Wszelkie dane znajdą Państwo na naszej stronie www.eletor.pl. Wysyłka nastąpi w kolejności zgłoszeń od 20 sierpnia.

Usługi gwarancyjne i serwisowe

Przesyłki z urządzeniami do naprawy gwarancyjnej i serwisowej będą przyjmowane na bieżąco, jednakże realizacje usług będziemy dokonywali od 20 sierpnia 2018 r.

Pomoc techniczna

Pomoc techniczna pod numerem +48 500 271 191 będzie udzielana na bieżąco. Prosimy jednak wziąć pod uwagę, że wskazany numer może w okresie wakacyjnym być poza polską strefą taryfikacyjną i połączenie może być droższe.

Przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności, ale podobno udany urlop przedłuża życie o 20 lat, a my chcemy długo i szczęśliwie żyć, więc uprzejmie prosimy o wyrozumiałość. Wszystkim Państwu życzymy również udanego wypoczynku letniego i wspaniałych wspomnień.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: