Zmień język

ELETOR WŚRÓD SPONSORÓW VII POMORSKIEGO FORUM TRZODZIARSKIEGO

Firma ELETOR nawiązała współpracę z Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Lubaniu w zakresie organizacji VII Pomorskiego Forum Trzodziarskiego. Forum odbędzie się 20 listopada 2019 roku w siedzibie PODR w Lubaniu, Oddział w Starym Polu.

Patronat nad wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski. W programie, oprócz wykładów tematycznych i wystąpienia Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii, przewidziano prezentacje firm z otoczenia branży trzodziarskiej.

Przedstawiciele firmy ELETOR będą również obecni ze swoim stoiskiem prezentacyjnym. Forum będzie okazją do zapoznania się z naszą ofertą, a także sprawdzenia jak działa nasz flagowy produkt, sterownik Speed Control Servomotor. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną makietę pokazową, dzięki której będzie można zasymulować działanie urządzenia w połączeniu z wentylatorem ebm-papst i systemem otwierania klap dolotywych.

Zapraszamy Państwa do udziału w forum. Więcej informacji o wydarzeniu i zapisach na stronie organizatora pod tym linkiem.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: