Zmień język

3 stycznia 2020 roku minie 15 lat od rozpoczęcia działalności przez naszą firmę. Chociaż przez ten czas, ELETOR funkcjonował w różnych formach organizacyjno-prawnych, od jednoosobowej działalności gospodarczej do dzisiejszej spółki kapitałowej, to jednak poniedziałek, 3 stycznia 2005 roku, na zawsze zapadnie w naszej historii jako początek projektu ELETOR.

W 2020 roku będą dwie okazje, żeby wspólnie z Państwem świętować jubileusz przedsiębiorstwa ELETOR i zjeść z nami kawałek okazjonalnego tortu.

Obchody rozpoczynamy 11 stycznia 2020 roku podczas turnieju piłkarskiego pn. ELETOR CUP organizowanego przez klub sportowy ŻAK Zbiczno pod patronatem Magdalena Golubska Wójt Gminy Zbiczno, którego ELETOR, już po raz drugi, będzie sponsorem tytularnym.

Kolejną okazją do spotkania z nami będą targi Ferma, które odbędą się 14-16 lutego w Łodzi. Nasze stoisko wystawiennicze będzie na hali Expo. Przez 3 dni będzie możliwość rozmowy z nami, wymiany doświadczeń i wypicia dobrej kawy z ciastkiem. Szczegóły targów na stronie: https://targiferma.com.pl/.

Już dziś, serdecznie Państwa zapraszamy do wspólnego świętowania.

15 urodziny firmy ELETOR
15 urodzin y firmy ELETOR

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: