Zmień język

Siłowniki RobustLine

Odporne na korozję oraz całkowicie szczelne

Gwarantowana kategoria ochronna obudowy IP66/67

W miejscach szczególnie narażonych na działanie czynników zewnętrznych, siłowniki montowane bezpośrednio na elementach wykonawczych często pracują w skrajnie trudnych warunkach. Agresywne gazy, wilgoć, silne zapylenie oraz zanieczyszczenia, a także niskie temperatury i promieniowanie ultrafioletowe zmniejszają trwałość urządzenia. Z tego powodu, firma Belimo opracowała siłowniki RobustLine. Dzięki bardzo odpornej obudowie o kategorii ochronnej IP66/67 spełniają one najwyższe wymagania.

Idealny przy ekstremalnych warunkach otoczenia

W hodowli zwierząt, jak również w budynkach z basenami, rolnictwie, przetwórstwie żywności oraz instalacjach dachowych – siłowniki RobustLine firmy Belimo pozostają odporne na korozję i zachowują pełną szczelność nawet w najtrudniejszych warunkach otoczenia. Zaciski wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej lub złącza kształtowe wykonane z wysokiej klasy aluminium gwarantują idealne przeniesienia napędu – zarówno w przypadku przepustnic powietrza, jak i zaworów. Wewnątrz obudowy jest też miejsce na zainstalowanie dodatkowego wyposażenia, takiego jak przekaźnik lub regulator.

Niezawodność oraz duża trwałość

Siłowniki RobustLine są dostępne w wersji do przepustnic oraz do kulowych zaworów regulacyjnych i zaworów motylkowych. Ponadto, oprócz typów zamknij/otwórz oraz analogowych oferujemy wersje programowalne. W razie potrzeby, siłowniki mogą być fabrycznie wyposażone w grzałkę z termostatem. Dzięki temu mogą być użytkowane w niskich temperaturach od -40°C. Alternatywnie, element grzewczy może być połączony z higrostatem. Takie rozwiązanie gwarantuje niezawodną pracę oraz długą żywotność, gdy siłownik jest narażony z silne fluktuacje temperatury oraz bardzo dużą wilgotność.
Idealny


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: